Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) İzmir İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek için İstanbul’a giden mecvut Başkan Tunç Soyer'e sitem etti. Tugay, 'Burada bir dakika yanımda durmayan bir belediye başkanımız, başka şehirde başkaları için çalışıyor' dedi.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İstanbul’a giderek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim çalışmalarına katılmıştı. İmamoğlu, ''Tunç başkanımız benimle İstanbul'da biraz çalışacak. Tabii İzmir'de işleri var, oraya dönecek'' demişti.

'İçim Acıyor, Bir Dakika Yanımda Durmadı'

Başkan Soyer'in, CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay’ın seçim çalışmalarına katılmaması dikkat çekerken, Tugay'dan Tunç Soyer’e sitem geldi.

Selçuk ve Büyükşehir iş birliğiyle sokaklar pırıl pırıl oldu Selçuk ve Büyükşehir iş birliğiyle sokaklar pırıl pırıl oldu

Karşıyaka-Çiğli Tuncelililer Kültür Dayanışma Doğa Derneği yönetimi ile buluşan Cemil Tugay, "Dünden beri içim acıyor" diyerek şöyle konuştu: "Ben burada belediye başkan adayıyım. Kendi adıma değil, Cumhuriyet Halk Partisi adına. Benim gibi düşünen siyasetçiler ve CHP adına bunu yapmayın ama burada bir dakika yanımda durmayan bir belediye başkanımız başka şehirde başkaları için çalışıyor."

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan