Mutluluk bulaşıcıdır der çoğu uzman. Aynı zamanda mutsuzluk da bulaşıcıdır. O nedenle doğduğumuz ortam ve yetiştirildiğimiz aile her zaman geleceğimizi etkilemektedir. Mutlu bir ailede doğan bireyler hayatları boyunca mutluluğu kendilerine çekerler. Mutsuz bir ailede doğanlar ise her daim mutsuzlukla karşı karşıya kalırlar.

ASTROLOJİ NE DÜŞÜNÜYOR?

Astroloji uzmanlarına göre ise doğuştan mutsuz 3 burç bulunuyor. Bu burçlar hayatları boyunca mutsuz oldukları gibi çevrelerini de mutsuz edebiliyorlar.

İŞTE DOĞUŞTAN MUTSUZ OLAN 3 BURÇLA İLGİLİ BİLGİLER

Halktv.com.tr adresinde; En mutsuz 3 burç insanıyla ilgili bilgiler paylaşıldı.

BAŞAK BURCU

Başak her şeyi takıntı haline getiren bir burçtur. Bu yüzden girdikleri her ortamda tedirgin olurlar. Mutsuz ve suratı asık olan bu burçlar genelde mutluluğa çok uzaktır.

YAY BURCU

Yay her zaman mesafesini koruyan bir burçtur. Sahip oldukları değerleri korumak için her zaman mutsuz davranırlar. Yay burçları kendilerini mutlu edecek insanların olduklarını da düşünmezler. Bu yüzden hayatlarına birilerini sokmak için uzun süre beklerler.

BALIK BURCU

Balık heyecanlı bir burç olsa da çok duygusaldır. Hemen hemen her şeyi dert edebilir. Balık burçları genelde suratı asık oturur hep. Yüz ifadelerini iyi kullanan balık burcu her daim mutsuzluğunu bakışlarıyla da belli eder.

Editör: Sadık Şimşek