CHP ülke genelinde birçok belediyeyi kazandı. Türkiye'de uzun yıllar boyunca konser iptalleri gündem olmaktaydı. Bu dönemin CHP'nin kazandığı illerde kapanması bekleniyor.

Bahar dizisindeki o gelinlik kimin çıktı? Demet Evgar yine herkesi şaşırtmayı başardı Bahar dizisindeki o gelinlik kimin çıktı? Demet Evgar yine herkesi şaşırtmayı başardı

Eskisehirhaber.com'daki habere göre; Seçimler sonrası daha çok yerde konser verebileceğini söyleyen Melek Mosso, "Belediyelerden kiralayacağımız salon ve açık havalarda konser verebileceğiz, bazılarını alamıyorduk" dedi.

CHP'NİN SEÇİM ZAFERİNDEN MUTLU OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Yerel seçimlerin ardından paylaşım yapan şarkıcı Melek Mosso, "Yurdumun eşsiz şehirlerinin çoğunda konser verebileceğim için çok mutluyum" dedi.

Mosso'nun bazı konserleri 2 yıldır iptal ediliyordu. 

Daha önce konserlerinin iptal edilmesinden bahseden Mosso daha sonra "Arkadaşlar aşağıda yazanlara bakınca herkes belediye konseri vereceğiz sanmış. O da olur ama demek istediğim belediyelerden kiralayacağımız salon ve açık havalarda konser verebileceğiz, bazılarını alamıyorduk. Ben her belediyeyle çalışıyorum. Önemli olan konserlerin amacından çarpıtılmaması" ifadelerini kullandı. 

Editör: Sadık Şimşek