Torbalı'da evlat cinneti: Anne ve babasını vurdu, sonra intihar etti Torbalı'da evlat cinneti: Anne ve babasını vurdu, sonra intihar etti

Çeşme'deki otellerin Ramazan Bayramı tatili nedeniyle yüzde 100 dolu olması ve Ilıca Plajı'nda da yoğunluk yaşanması, bölgenin turizm potansiyelini gözler önüne seriyor. 

Tatilcilerin akınıyla Çeşme'nin nüfusu 1 milyona dayandı. Tatilcilerin güvenliği için Çeşme Emniyet Müdürlüğü ve Çeşme Jandarma Komutanlığı ekipleri ek önlemler aldı ve huzurun sağlanması için çalışmalarını sürdürüyor.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Çeşme ve özellikle Alaçatı otoban girişlerinde uzun araç kuyrukları oluşurken, güvenlik ekipleri, tatilcilere kolonya dökerek, şeker ikram etti. Öte yandan güneşli havayı fırsat bilen birçok tatilci de ünlü Ilıca Plajı'nda güneşlenmeyi ve denize girmeyi tercih etti. Tatilci yoğunluğu esnafın yüzünü güldürürken, Çeşme ve Alaçatı sokakları da hareketlendi. Çeşme ve Alaçatı'daki restoran ve kafelerde de bayram bereketi yaşanıyor.

Bayramdan sonra da 18 Nisan tarihinde başlayacak olan ve 21 Nisan'a kadar devam edecek olan 13'üncü Alaçatı Ot Festivali'nde de Çeşme'de yoğunluk yaşanması bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan