Bebeğini bir gün koklayabildi! Acılı anne 35 yıldır kayıp oğlunun izini arıyor Bebeğini bir gün koklayabildi! Acılı anne 35 yıldır kayıp oğlunun izini arıyor

Bahar dizisi izlenme rekorları kırarken Demet Evgar'da performansıyla herkesi hayran bırakıyor. Demet Evgar'a sosyal medyadan övgü üstüne övgü yağarken bir övgü de rol arkadaşı Buğra Gülsoy'dan geldi.

Bahar dizisinde Evren karakterine can veren Buğra Gülsoy, Demet Evgar hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Gülsoy, Bahar dizisindeki partneri Demet Evgar’la igili “Demet olağanüstü yeteneklerle donatılmış, sezgileri çok güçlü bir oyuncu… Her an her şeyi yapabilir. Her an oynadığı karakteri asla bozmadan sahneleri olabildiğince yukarı taşıyabilir. Hayranım kendisine, çok mutluyum onunla çalışmaktan…” dedi.

Buğra Gülsoy dizide ilgiyle izlenen Evren ve Bahar’ın ilişkileri hakkında “Evren ve Bahar birbirlerine çok iyi geliyorlar, eğlenmeyi biliyorlar, sohbet etmeyi biliyorlar, birlikte üzülmeyi de paylaşabiliyorlar… Onların ilişkisi sakin sakin, emin adımlarla belirli sıfatlarla tanımlayamayacağımız temiz, saf bir yol içinde ilerliyorlar” diye konuştu.

Kaynaklar: elele.com.tr / İzmir Olay

Editör: Sadık Şimşek