Barış Mahallesi 299. Sokak'ta Salı akşamı meydana gelen olayda, 17 yaşındaki Yusuf Demir sokakta kimliği belirsiz bir kişi ya da kişiler tarafından ateş açılarak başına isabet eden bir kurşunla ağır şekilde yaralandı. Olayın ardından sağlık ekipleri Yusuf Demir'i Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Maalesef, genç hastanede verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Cenaze, yapılan incelemelerin ardından morga taşındı.

İzmir'de zeytin ve kahve fuarları başladı: Başkan Tugay, tarıma destek sözü verdi İzmir'de zeytin ve kahve fuarları başladı: Başkan Tugay, tarıma destek sözü verdi

Şüpheliler Adliyeye Sevk Edildi

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kamera kayıtları ve görgü tanıklarının ifadeleriyle otomobili ve içerisinde olduklarını belirledikleri H.T., Ö.T. ve H.B.T., isimli şüphelileri kısa sürede yakalamıştı. Emniyetteki ifadelerinde, tartıştıkları kişileri aradıkları sırada gençlerle karşılaştıklarını, bu kişileri tanımadıklarını, iddiaya göre tabancanın da kazayla ateş aldığını söyledikleri ileri sürülen şahıslar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan