Bayraklı Belediyesi, Avrupa’nın en büyük İzmir’in tek Matematik ve Zeka Oyunları Parkı’nı ilçeye kazandırarak çocukların eğlenceli ve öğretici vakit geçirebilecekleri bir mekân oluşturdu. Bu kapsamda düzenlenen çocuk şenliği, yüzlerce çocuğu ve aileyi bir araya getirerek keyifli bir gün geçirmelerini sağladı. Maskotlar, şarkılar, oyunlar, yüz boyama etkinlikleri, danslar ve ikramlarla renklenen etkinlikte çocuklar eğlenceli anlar yaşarken, aileler de güzel havanın tadını çıkararak unutulmaz anılar biriktirdi. 

'İzmir'in Kalbi Bayraklı'da Sanatla İç İçe Yaşıyoruz'

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “İzmir’in kalbi Bayraklı’da kalbin içini çocuklarımızla, gençlerimizle birlikte doldurduk. Eğitim yuvalarımızda ve etkinliklerimizde çocuklarımızı kültürle, sanatla iç içe yetiştiriyoruz. Bu amaçla Avrupa’nın en büyük İzmir’in tek Matematik ve Zeka Oyunları Parkı’nda düzenlediğimiz şenlikte çocuklarımızın ve ailelerinin mutluluğunu görmek, bizim de mutluluğumuzu artırdı. Bayraklı’da çocuklarımız her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor” dedi.

Selçuk'ta halk oyunlarına ilgi artıyor: Gençler kültürümüzü yaşatıyor Selçuk'ta halk oyunlarına ilgi artıyor: Gençler kültürümüzü yaşatıyor

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan