Bayraklı Belediyesi, yaz tatilini çocuklarımız için unutulmaz kılmaya hazırlanıyor! BASAMAK çatısı altında düzenlenen kültür-sanat kursları, bu yaz da devam ediyor. 11 farklı branşta açılacak atölyelerde çocuklar, keyifli bir şekilde öğrenirken yeni keşifler de yapabilecek.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Bayraklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, çocukların yaz tatilini daha verimli geçirebilmeleri için Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi çatısı altında topladığı kurslarını yaz okulu kurslarıyla sürdürecek. Bu kapsamda açılacak kurslarda çocuklar; astronomi, uzay bilimleri, eğlenceli bilim, arkeoloji ve çocuk öyküleri, zeka oyunları, görsel sanatlar, robotik kodlama, neşeli matematik, oyun içinde müzik, satranç ve stem gibi çeşitli kurslara katılma fırsatı bulacak. Çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek hem de keşfedecek. Mansuroğlu Mahallesi 100. Yıl Matematik ve Zeka Oyunları Parkı'nda gerçekleştirilecek kurslar 8 Temmuz'da başlayacak. Kurs kayıtları 5 Temmuz'da sona erecek. Detaylı bilgiye, 501 755 91 91 telefon numarasından ulaşılabilecek.

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, "Yaz tatilinde çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri ve eğlenerek öğrenmeleri için kurslarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda çocuklarımızın tatil zamanını verimli olarak geçirebilecekleri kurslar düzenledik. Eğlenceli bilim, zeka oyunları, robotik kodlama, müzik, satranç gibi birçok kursla çocuklarımız hem eğlenecek hem de öğrenecekleri bir tatil süreci yaşayacak. Kurslarımıza katılmak isteyen tüm çocuklarımızı yaz okulu atölyelerimize bekliyoruz"

Altınordu, Halil Can Cemali'yi Kadrosuna Kattı Altınordu, Halil Can Cemali'yi Kadrosuna Kattı

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Haber Merkezi