Bayraklı ilçesi Gümüşpala Mahallesi'nde meydana gelen bir silahlı yaralama olayı ile ilgili şüphelinin peşine düşen polis ekipleri, yapılan çalışmalarda şüphelinin U.B. (23) olduğu ve birçok silahlı yaralama olayına karıştığı, 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla arandığını tespit etti.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, Gümüşpala Mahallesi'nde gerçekleşen bir silahlı yaralama olayı ile ilgili belirlenen şüphelinin peşine düştü. Yapılan çalışmalarda adresi belirlenen U.B.'nin (23), bir çok silahlı yaralama olayına karıştığı ve 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla arandığı tespit edildi. Polis ekipleri tarafından belirlenen adrese gerçekleştirilen operasyonda U.B., evinin üst kısmında bulunan kümeste saklandığı esnada kıskıvrak yakalandı.

Evinde Yüklü Miktarda Uyuşturucu Çıktı

Bayraklı'da zehir tacirlerine operasyon: 2 gözaltı Bayraklı'da zehir tacirlerine operasyon: 2 gözaltı

Öte yandan polis ekipleri tarafından adreste yapılan aramada, G.D. adlı başka bir şüpheliden, 2 ruhsatsız tabanca, 101 gram kokain, uyuşturucu nitelikli 861 sentetik hap, 51 gram esrar, 7 adet fişeklenmiş halde kokain maddesi ve 14 adet tabanca fişeği ele geçirildi.

Gözaltına alınan U.B. ve G.D., polis merkezi amirliğine götürüldü.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan