Bayraklı Belediyesi, Ramazan ayında sosyal yardımlara hız vererek ihtiyaç sahibi bireylere sıcak iftar yemeği dağıtımını hızlandırdı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri özenle hazırladıkları iftarlıkları, iftar saati öncesinde düzenli olarak evlere teslim ediyor. Günlük ortalama 650 kişiye düzenli aralıklarla sunulan sıcak yemekler, vatandaşların memnuniyetini sağlarken, ay boyunca toplamda 13 bin kişiye iftar paketi dağıtılması hedefleniyor. Ayrıca, belediye ekipleri yüzlerce hane için gıda kolisi yardımında bulunuyor.

'İyi Günde Kötü Günde Her Zaman Beraberiz'

Aliağa Limanı'nda yük gemisine operasyon: 40 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi Aliağa Limanı'nda yük gemisine operasyon: 40 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Ramazan ayının bereketini vatandaşlarımızla paylaşmak adına, iftar yemeklerini ve gıda kolilerini düzenli olarak ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyor; soframızı, lokmamızı bölüşüyoruz. Biz Bayraklı’da büyük ve güçlü bir aileyiz. İyi günde de kötü günde de her zaman beraberiz. Kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden tüm yurttaşlarımıza destek olmaya özen gösteriyoruz" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan