Aliağa Limanı'nda yük gemisine operasyon: 40 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi Aliağa Limanı'nda yük gemisine operasyon: 40 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Osmangazi ile Emek mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Önal, tüm mahalleleri gezip adil ve eşit hizmet götüreceğini belirterek, yerel halkın ihtiyaçlarını anlamak ve daha iyi hizmet sunmak için kararlı olduğunu gösterdi.

'Kalıcı Çözümler Üreteceğiz'

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Bayraklı'nın 24 mahallesini gezerek sorunları yerinde çözmek için çalışmalarına hız veren Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Osmangazi ve Emek Mahallelerinde esnaf ve ilçe sakinleri ile bir araya geldi. İlk olarak Osmangazi Mahalle Muhtarı Muharem Taştan'ı ziyaret eden Başkan Önal, Muhtar Taştan ile birlikte esnaf turu yaptı. Başkan Önal'ın bir sonraki durağı ise Emek Mahallesi oldu. Muhtar Habib Obay ile birlikte sokak sokak gezen Önal, şikayet, talep ve önerileri dinledi, kısa vadede imkanlar dahilinde yapılabilecek temel işlerle ilgili kalıcı çözümler üreteceklerini söyledi.

'Mahallelerimize Adil ve Eşit Hizmet Götüreceğiz'

Bayraklı'nın her mahallesine eşit hizmet götürmek için vatandaşlarla her zaman iç içe olacaklarını dile getiren Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, "Bayraklı'nın tüm mahallelerini sokak sokak gezip sorunlarını yerinde görüp çalışmalarımızı bu yönde ilerleteceğiz. Mahalle sakinlerimizi ve esnafımızı dinleyip onların istek ve taleplerini dikkate alacağız. Bu kapsamda Osmangazi ve Emek Mahallelerimizin sakinleri ve esnafımızla bir araya geldik. Sohbet edip, talep ve önerilerini aldık. Çalışmalarımızı yaparken vatandaşlarımızın sesine kulak vereceğiz. Bayraklı'nın her noktası bizim için değerli. Her mahallemize adil ve eşit hizmet götüreceğiz” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan