Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, mazbatasını aldıktan hemen sonra ilçe sakinleriyle bir araya gelerek Ramazan Bayramı'nın ilk gününü kutladı. 

Önal, önce Merkez Camisi'nde bayram namazını kıldı ve vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Nafiz Gürman Mahallesi'ndeki Şehit Asteğmen Adem Dertsiz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Huzurevi sakinlerinin ellerini öperek bayramlaşan Önal, karanfil dağıttı. Ardından Şehit Uygar Yalçınkaya'nın ailesine bayram ziyaretinde bulundu. 

Konak'ta Torbacı Operasyonu: Binlere Extacy Ele Geçirildi! Konak'ta Torbacı Operasyonu: Binlere Extacy Ele Geçirildi!

'Her Zaman Yanınızda Yer Alacağız'

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Seçim süreci boyunca verdiğimiz bir söz vardı. ‘Her zaman sahada olacağız, her zaman yanınızda yer alacağız’ demiştik. Mazbatamızı aldıktan sonra karşıladığımız Ramazan Bayramı’nın ilk gününde ilçe sakinlerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık. Verdiğimiz sözleri tek tek tutacağız ve Bayraklı için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bugün olduğu gibi bundan sonra da iyi günde de kötü günde de hep beraber olacağız. Herkese sevdikleri ve sevenleriyle birlikte huzur ve mutluluk içinde geçirecekleri bir Ramazan Bayramı dilerim” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan