Buca'da tribün lideri Evren Yiğit ile AK Parti Meclis Üyesi Kemal Altın arasında silahlı kavga: 1 ölü, 2 yaralı Buca'da tribün lideri Evren Yiğit ile AK Parti Meclis Üyesi Kemal Altın arasında silahlı kavga: 1 ölü, 2 yaralı

İrfan Önal, Bayraklı Belediye Başkanı olarak göreve başladığını duyurdu. Önal, önceki dönem Belediye Başkanı Serdar Sandal'dan görevi devraldı ve halka hitaben bir konuşma yaptı. Yeni dönemde adil ve eşit hizmet sözü veren Önal, Bayraklı'nın yaşanabilirliğini artırmak için var gücüyle çalışacaklarını belirtti.

İrfan Önal, devir-teslim töreninde şöyle konuştu:

"Bayraklımızda yeni bir 5 yılın ilk gününü yaşıyoruz. Artık seçimler geride kaldı ve aldığımız sonuçlarla Türkiye’de birinci parti olmanın gururunu yaşıyoruz. Emeklerimizle almış olduğumuz bu seçimi bundan sonra da hizmet noktasına taşıyacağız. Bize oy veren-vermeyen, herkese adil ve eşit hizmet edeceğimizin sözünü veriyorum. Az uyuyup, çok çalışacağız. Belediyenin imkanları herkese eşit gidecek. Sizlerin emeğiyle geldiğim bu noktada, hiçbirinizi mahçup etmeyeceğim. Bayraklımızın bütününe katacağımız artı değerlerle daha yaşanabilir bir kenti sizlerin desteğiyle var gücümüzle çalışarak hayata geçireceğiz. Yolumuz açık olsun."

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay
 

Editör: Erdoğan Kan