Show TV ekranlarında yayımlanan Bahar dizisinde herkesi şaşkına çeviren bir gelişme yaşandı. Timur ve Evren'in bazı haber sitelerinde kardeş oldukları öne sürüldü. Ancak kısa sürede iddianın doğru olmadığı ortaya çıktı. Evren ve Timur'un kardeş olma ihtimalleri yok. Peki ama bu iddia neden ortaya atıldı?

Timur ve Evren'in neden arkadaş oldukları sahneler yayımlandı? Gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

elele.com.tr sitesinde yayımlanan içerikte; Evren ve Timur arasındaki gerçeğe dair detaylar paylaşıldı. Bu gerçeğe göre bakın Timur ve Evren arasında nasıl bir ilişki var. 

Salı günleri yayınlanan Bahar, her bölümle izleyiciyi ekrana daha çok bağlamayı başarıyor. Her bir karakterini ayrı sevdiğimiz diziyle ilgili ilginç bir teori ortaya atıldı. 

Bahar dizisinde hikayesi en çok merak edilen karakterlerden biri Evren'di. Ancak bu bölüm gerçek adının Evren olmadığını öğrendik!

Daha önce Evren'in, Timur'un babası Aziz'in adını duyunca dertlenmesi sebebiyle kardeş olduklarını akıllara gelmişti. Çünkü Evren'in Selma adında bir kadının şüpheli ölümüne dair bir haberi okurken uzaklara dalışına da şahit olmuştuk.

Küpür

"Selma Keskin" adlı bir kadının 5 aylık hamileyken ölmesi sonucu Timur'un babası Aziz Yavuzoğlu'nun yargılanmasından bahsediyoruz. Biz bahsi geçen Selma'nın, Evren'in annesi olduğunu düşünmüştük ama öyle de değilmiş.

Evren (asıl adı Ali'ymiş) çocukluğunda Timur'la aynı evde görünüyor. Bunun sebebi ablasının orada çalışması ve ne yazık ki ablası Selma'nın, Timur'un babası Aziz ile ilişkisi var.

Bebeğini bir gün koklayabildi! Acılı anne 35 yıldır kayıp oğlunun izini arıyor Bebeğini bir gün koklayabildi! Acılı anne 35 yıldır kayıp oğlunun izini arıyor

Evren'in ablası Selma 5 aylık hamileyken Nevra tarafından merdivenlerden itiliyor. Bunun sonucunda da bebek ve Selma hayatını kaybediyor. 

 Nevra da Evren'i eski adıyla Çocuk Esirgeme Kurumu'na bırakıyor. Daha sonra Evren evlat ediniliyor ve önceden Ali ismine sahipken artık Evren oluyor. Ablasıyla soyadlarının farklı olmasının sebebi de bu.

Timur ve Evren arasında herhangi bir akrabalık bağı yok, ancak eğer Evren'in ablası doğum yapabilseydi doğan bebek (Evren'in yeğeni) Timur'un kardeşi olacaktı.

SEZON FİNALİ TARİHİ DE BELLİ OLDU

Öte yandan Show TV ekranlarında yayımlanan Bahar dizisinin haziran ayında sezon finali yapacağı öğrenildi. Dizinin yeni bölümleri ise Eylül ayında ekranda olacak. 

Editör: Sadık Şimşek