Kısa sürede büyük ilgi çeken Bahar dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında yayımlanan Bahar dizisi bir Kore uyarlaması. Şimdiye dek gerçek diziyle birebir bağlantılı giden Bahar dizisinin finali de büyük merak konusuydu.

BAHAR DİZİSİNİN FİNALİNDE NELER YAŞANACAK?

Sabah.com.tr'deki haberde; Seyircilerin büyük bir beğeniyle takip ettiği Bahar dizisinin finalinde yaşanacaklara dair bilgiler paylaşıldı.  

Nesrin Cavadzade'den nefes kesen pozlar! Bikinili paylaşımları ses getirdi Nesrin Cavadzade'den nefes kesen pozlar! Bikinili paylaşımları ses getirdi

Orijinal hikaye, doktorluk mesleğini bırakıp ailesine adanmış bir kadının, karaciğer nakline ihtiyaç duyduğunda eşinin desteğini alamaması ve yeniden mesleğine dönüş hikayesini konu alır.

"Bahar" ve "Dr. Cha", temelde benzer hikayelere sahip olmakla birlikte, "Dr.Cha" dizisinde kayınvalide karakteri yer almamaktadır, bu da diziler arasındaki önemli farklardan biridir.

Bahar Dizisinin Finalinde Neler Yaşanacak?

Orijinal hikayeye göre "Bahar" dizisinin finali şu şekilde olacak:

Üç yıl sonra Bahar, motosiklet ehliyeti alır ve kendi özel kliniğini açar.

 Timur ve annesiyle ilişkileri zamanla daha da yakınlaşır.

Bahar Evren

Doktor Evren, Bahar'a olan aşkını itiraf etse de Bahar, Evren'e karşılıklı sevginin öneminden bahsederek teklifini nazikçe geri çevirir.

Evren'in hayatında yeni bir sayfa açılırken, Rengin ise babasına ait olan bir bakım merkezinin müdürlüğünü üstlenir.

Dizinin sonunda Timur'un artık bu olanlara dayanamayıp intihar etmesi de beklentiler arasında yer alıyor.

Editör: Sadık Şimşek