Bugün olmuş birçok kişi ATV ekranlarında yayımlanan Avrupa Yakası dizisinin tekrar bölümlerini seyretmektedir. Birçok kişi sosyal medyada Gülse Birsel'e dizinin yeniden çekilmesi yönünde baskı yapıyor.

AVRUPA YAKASI YENİDEN Mİ ÇEKİLECEK?

Bazı haber sitelerinde Gülse Birsel'in Avrupa Yakası dizisini yeniden çekeceği öne sürüldü. elele.com.tr sitesindeki habere göre; Avrupa Yakası dizisinin yeniden yayınlanacağı iddia edilmişti. Gülse Birsel konuyla ilgili açıklama yaptı.


Yayınlandığı dönem büyük bir hayran kitlesine ulaşan; Nişantaşı'nda yaşayan Sütçüoğlu ailesi ile Avrupa Yakası dergisi çalışanlarının hikayesini anlatan 'Avrupa Yakası'  dizisinin yıllar sonra ekranlara döneceği iddia edilmişti.  

Avrupayakası 1

Ancak bu iddiaya en net yanıt geldi. Dizinin senaristi ve başrol oyuncularından Gülse Birsel konuya açıklık getirdi. 

Birsel sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı:

Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı

“Avrupa Yakası geri dönüyor haberi palavra. Haberi uyduran bir de karakterler boşanmış mı, çocukları var mı, hangi oyuncular olacak, ne zaman sete giriyoruz filan uzun uzun sallamış. Sabahtan beri sevinçle arayan eşe dosta yaşattığım hayal kırıklığı için özür dilerim" dedi.

Editör: Sadık Şimşek