İddialı kadrosuyla dikkat çeken dizide flaş veda. Atv’de yayınlanan ve başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Mustafa Üstündağ’ın paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde beklenmedik bir veda yaşandı.

LEVENT ÖZDİLEK DİZİYE VEDA EDİYOR

Bayram tatili veren dizinin yarın sete çıkması planlanıyor. 16 Nisan Salı akşamı 64. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanan dizide Erman Barka karakterine hayat veren Levent Özdilek’in dizinin kadrosundan ayrılacağı öğrenildi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Ben Bu Cihana Sığmazam’ın Erman Barka’sı Levent Özdilek önümüzdeki bölümde diziye veda ediyor. Öte yandan dizinin sezon finali mi, yoksa final mi yapacağı ise henüz belli olmadı.

Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı

Levent Özdilek Veda

DİZİ DEVAM EDECEK

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Mustafa Üstündağ’ın paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin gelecek sezonda da devam etmesi bekleniyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ATV'nin en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. 

Editör: Sadık Şimşek