Dün sabah saatlerinde Konak ilçesi Alsancak Semti'nde bulunan Gazi Kadınlar Sokağı'nda gerçekleşen bir olayda, yüzleri kapalı 2 şüpheli tarafından bir eğlence mekanına silahlı saldırı gerçekleşti. Saldırı sırasında bitişikteki diğer bir eğlence mekanının müşterileri panik halinde kaçışırken, motosikletli saldırganlar hızla olay yerinden uzaklaştı. Olayla ilgili detaylı inceleme ve soruşturma başlatıldı.

Saldırganlardan Birinin Kimliği Tespit Edildi

Buca'da tribün lideri Evren Yiğit ile AK Parti Meclis Üyesi Kemal Altın arasında silahlı kavga: 1 ölü, 2 yaralı Buca'da tribün lideri Evren Yiğit ile AK Parti Meclis Üyesi Kemal Altın arasında silahlı kavga: 1 ölü, 2 yaralı

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Olay yerine gelen polis ekiplerince yapılan çalışmalarda iş yerinin duvar ve giriş kapısı camına 4 mermi isabet ettiği belirlenirken, korku dolu saldırıda çevredeki insanlardan yaralanan olmadığı tespit edildi. Kaçan saldırganlardan birisinin F.M. isimli şahıs olduğu değerlendirilen olayla ilgili, şüphelileri yakalamak için polis ekiplerince geniş çaplı araştırma başlatıldığı öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan