Kulüp Genel Menajeri Levent Türknas, bu başarıdan dolayı duyduğu gurur ve heyecanı resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada dile getirdi.

Türknas şu ifadelere yer verdi:

"Süper Lig'deki 4. sezonumuzda ilk defa play-off'a kalmayı başardığımız için ve gelecek sezon Petkimspor'u Avrupa kupalarında temsil etmeyi hak ettiğimiz için çok heyecanlıyız. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Taraftarlarımızla birlikte Avrupa'da da büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz."

'Sakin ve Emin Adımlarla İlerledik'

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; İlk devre maçlarını ilk 8'de bitirerek ilk defa Türkiye Kupası çeyrek finallerine kaldıklarını söyleyen Türknas, “Kulüp olarak bugüne dek sakin ve emin adımlarla ilerledik. Bu adımlarımızla sağlam temellere oturtmuş olduğumuz, aynı zamanda sürekliliği olan bir kulüp organizasyonu oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Altyapımız ve A takımımızın bu sezonki başarılı sonuçları bunun göstergesi olmuştur ve tüm Aliağa'yı gururlandırmıştır. Başkanımızın ve Yönetim Kurulumuz'un desteğini tüm sezon boyu hissettik; bize bu imkanları sağladıkları için takım adına öncelikle kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Aliağa Petkimspor Genel Menajeri Levent Türknas, sözlerini şöyle tamamladı:

İzmirli Dağcılar Zirveye Çıplak Ayakla Ulaştı! İzmirli Dağcılar Zirveye Çıplak Ayakla Ulaştı!

“3 sezondur kendisiyle beraber olduğumuz koçumuz Burak Gören ile daha da büyük hedeflere koşmayı hedefliyoruz. Kendisi bu seviyeleri görmüş, tecrübeli ve başarılı bir teknik adam. Yaşadığımız bu sezon için Öncelikle kendisine ve ona destek veren teknik ekibimizdeki her bir kişiye tek tek kulübümüz adına teşekkür ediyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan