Aliağa Petkimspor, son zamanlarda gösterdiği başarılı performansın yanında altyapısına da yatırım yapmaya devam ediyor. Basketbol Süper Ligi'nde play-off'a yükselerek çeyrek final oynayan İzmir ekibi, altyapıya önemli bir takviye yaparak Bosna Hersek Milli Takım'ının efsane basketbolcularından Kenan Bajramovic'i "Bireysel Gelişim Antrenörü" olarak kadrosuna kattı.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Basketbol Süper Ligi'nde başarılı bir sezon geçirerek play-off'a katılıp çeyrek final mücadelesi gösteren Aliağa Petkimspor, son zamanlarda altyapısını da güçlendirmeye başladı. İzmir ekibi, Bosna Hersek Milli Takım'ının efsane basketbolcularından Kenan Bajramovic'i altyapıya ‘Bireysel Gelişim Antrenörü' olarak getirdiğini resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, “2016-2018 sezonlarında oyuncumuz olan, Bosna Hersek Milli Takım'ının efsane basketbolcularından Kenan Bajramovic yeni bir atak yaptığımız Basketbol Altyapı organizasyonumuzun teknik heyetine Bireysel Gelişim Antrenörü olarak katılıyor. Bütün yaş katagorilerde genç oyuncularımızın gelişimine destek verecek olan Kenan'a ‘Evine hoş geldin” diyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Aliağa Petkimspor'da ayrılık rüzgarı: 2 oyuncu ile yollarını ayırdı Aliağa Petkimspor'da ayrılık rüzgarı: 2 oyuncu ile yollarını ayırdı

Öte yandan Aliağa Petkimspor, geçtiğimiz günlerde altyapısında yer alan ve zaman zaman bu sezon A takımla maçlara çıkan Yiğit Gökay Kaba, Murat Kağan Tor, Anıl Osman Cevahir ve Kerem Durmaz ile profesyonel sözleşme imzaladı.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan