Karşıyaka Medical Point, Nehir Cinel ile profesyonel sözleşme imzaladı Karşıyaka Medical Point, Nehir Cinel ile profesyonel sözleşme imzaladı

Aliağa Belediyesi Demirspor Mini Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen İzmir Şampiyonası'nda yarı finale yükselerek büyük bir başarı elde etti. 25 Mayıs Cumartesi günü Karabağlar Spor Salonu'nda oynayacakları yarı final müsabakalarında da zafere ulaşmaları halinde finale yükselecekler.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; İzmir Voleybol İl Temsilciliği’nin organize ettiği İzmir Şampiyonası nefes kesen mücadelelere sahne oluyor. Aliağa adına şampiyonada yer alan Aliağa Belediyesi Demirspor Mini Voleybol Takımı, verdiği mücadeleyle izleyenlerin beğenisini topluyor. 50 takımın yarıştığı şampiyonada rakiplerini eleyerek yarı finale kadar yükselen Aliağa ekibi, 25 Mayıs Cumartesi günü Karabağlar Spor Salonu’nda Kask Atletik, Dikili Rodos ve 35 Yıldız Spor Kulübü ile finale çıkabilmek için mücadele verecek. Karşılaşmalar saat 13.00’ten itibaren başlayacak.

İzmir kupasını Aliağa’ya getirmek istediklerini belirten Aliağa Belediyesi Demirspor Kulübü Başkanı Bilal Özkurt, “Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Şampiyonada herkesi hayran bırakan bir performans sergiliyorlar. Yarı final karşılaşmalarından da üstün ayrılacağımıza inanıyorum. Oyuncularımızın motivasyonu çok yüksek. Hepsi İzmir Kupasını kaldırmak ve Aliağa’ya getirmek için sabırsızlanıyor” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan