Çeşme'nin ünlü tatil beldeleri olan Alaçatı ve Dalyan mahallelerinde, bazı sokaklardaki bankaların ve ATM'lerin önüne illegal sanal bahis sitelerinin sprey boya ile reklamları yapıldığı tespit edildi. Bu duruma yönelik olarak Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şikayetler üzerine harekete geçerek, söz konusu bölgelerdeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleme altına aldı. 

3 Şüpheli Gözaltına Alındı 

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Yapılan incelemede, 3 kişinin gece saatlerinde her iki mahallenin birçok yerinde yazılama yaptığı anlar, çevredeki güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Görüntüde 3 kişinin bir arada gezdiği, şüphelilerden birinin yazılama yaparken, diğerlerinin gözcülük yaptığı ve cep telefonuyla görüntü kaydettiği anlar yer aldı.

Adli Kontrol Şartıyla Serbest Bırakıldılar

Aliağa'da yasaklı ırk köpek kediyi nefessiz bıraktı, sahibi gözaltına alındı Aliağa'da yasaklı ırk köpek kediyi nefessiz bıraktı, sahibi gözaltına alındı

Polis ekipleri tarafından kimlikleri belirlenen 3 kişi, Çeşme Asfaltı Hastane Kavşağı üzerinde kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerin ardından sevk edildikleri mahkemece adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan