Uzmanından dikkat Çeken Uyarı: Düşmeler Yaşlılarda Ölümcül Olabiliyor Uzmanından dikkat Çeken Uyarı: Düşmeler Yaşlılarda Ölümcül Olabiliyor

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Hakan Ural ödediği kahve fiyatına ateş püskürdü. T24'ün haberine göre; Son günlerde yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Hakan Ural, son olarak ekranlarda İsrail-İran gerilimini değerlendirmesi sosyal medyada çok konuşulmuştu. Ural, geçen hafta ise gıda enflasyonu üzerinden yeme içme sektöründeki fahiş fiyatlardan bahsetmiş ve "İki porsiyon dönere 1370 lira verdim" diyerek duruma isyan etmişti.

280 TL KAHVE HESABI ÇİLEDEN ÇIKARDI

Mynet’te yer alan habere göre Hakan Ural, Zincirlikuyu'da gittiği bir AVM'de içtiği bir Türk kahvesi için kendisinden 280 lira alındığını açıkladı.

Ural, "O ücreti nakit olarak verdiğinde için yanar. Kart veriyorsun okutup alıyor. Ama olur mu dediğin gibi bundan kazanmayın kardeşim... Dünyanın en küçük bardağı iki yudumluk bir şey... Bunları artık nasıl denetleyecekler ne yapacaklarsa yapsınlar. Artık buna bir çözüm, çare bulsunlar. İnsanların psikolojini etkiliyor, herkes isyan bayrağı açıyor..." diyerek isyan etti.

Editör: Sadık Şimşek