Bayraklı'da Yeni Eğitim Sezonuna Hazırlık: Okullar Dezenfekte Ediliyor! Bayraklı'da Yeni Eğitim Sezonuna Hazırlık: Okullar Dezenfekte Ediliyor!

İzmir'de, 21 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan ve evlere balkonlardan tırmanarak giren "balkon faresi" lakaplı N.T.C., polisin başarılı çalışması sonucu yakalandı. N.T.C.'nin, Karabağlar ve Konak ilçelerinde 7 ayrı evden hırsızlık yaptığı belirlendi.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; İzmir Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği ekipleri, Karabağlar ve Konak ilçelerinde bulunan ev ve iş yerlerinin açık balkonlarına tırmanarak 7 ayrı evden hırsızlık yapan balkon faresinin kimliğini belirledi. Yapılan güvenlik kamerası incelemeleri ve saha çalışmaları sonucu şüphelinin 58 yaşındaki N.T.C. olduğu tespit edildi. Polis ekipleri azılı hırsız N.T.C.’yi Konak ilçesindeki Şehitler Korusunda saklandığı çalılıkların arasında kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı. Yapılan incelemelerde şüphelinin 21 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası ile arandığı anlaşıldı.

Gözaltına alınan şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan