Bir döneme damga vuran 'Çocuklar Duymasın' adlı fenomen TV dizisinde 'Meltem' karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Pınar Altuğ ve meslektaşı Yağmur Atacan, 16. evlilik yıldönümlerini kutladı. İkilinin romantik paylaşımları, takipçilerinden büyük ilgi gördü. Evliliklerinin  ilk yıllarında büyük eleştiri alan çift zor günleri geride bıraktı. İkilinin mutlulukları tam 16 yıldır devam ediyor.

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un gurur günü! Oğullarından büyük başarı Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un gurur günü! Oğullarından büyük başarı

El Ele'deki habere göre; Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Meltem karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ, 2008 yılında Yağmur Atacan ile evlendi ve 2009'da kızı Su'yu kucağına alarak ilk kez annelik heyecanını yaşadı.

İkili, son olarak evliliklerinin 16'ncı yılını kutladı. 1.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından Yağmur Atacan ile düğünlerinde çekilen bir kareyi yayınlayan Pınar Altuğ, gönderisine "16... Seninle geçen her gün çok güzel sevgilim" mesajını yazdı.

Atacan ise kendi sayfasından yaptığı paylaşımda, "Beraber 18, evlilik cüzdanını sana emanet edeli sadece 16 yıl..." ifadelerini kullandı.

Ünlü çiftin kısa sürede binlerce beğeni alan yıl dönümü paylaşımlarına, takipçilerinden yorum yağdı.

Editör: Sadık Şimşek